banner

header ads

En İyi Blogger Tema Siteleri

SoraTemplates


Blogger tema deyince aklıma gelen ilk ve en güncel sitelerin başında geliyor SoraTemplates. Bazen 3-4 gün internete giremediğim zamanlar oluyor iş yoğunluğundan ve yorgunluktan dolayı ama interneti bulduğum ilk fırsatta direkt olarak bu siteye girip yeni eklenen temalara göz gezdiriyorum ve çok kaliteli Magazine, Gallery ağırlıklı temaları mevcut. Ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz temayı Tamamen satın alma seçenekleri de mevcut. Ve bu site üzerindeki temalarda karşılaştığınız her türlü sorunları o temanın altında bulunan yorum kısmına yazmanız halinde en kısa süre zarfında cevap veriyorlar. Güncel siteleri hep sevmişimdir.

KaizenTemplateEn sevdiğim 2.site olarak ise KaizenTemplates'i seçtim. bunun en büyük nedenlerinden birisi ise çoğu yerde olmayan temaları bu sitede görmemdir herhalde. Birçok Blogger tema sitesine bakıyorum ve herkes aynı temayı almış editlemiş upload edip atmış ve a teması 50 sitede mevcut. ama bu sitede daha önce görmediğim birçok temayı gördüm ve oldukça hoş tasarımlar. yapanların ellerine sağlık diyorum..

ThemeXPoseDiğer 2 site kadar güncel ve özgün olmadığı doğru ama internet üzerindeki en güzel ve en renkli temaları bulup biraraya toplayıp bizlere sunmakta üstüne yok diyebilirim. Bu Sitedeki en iyi özelliklerden birsi ise temayı ücretsiz indirmenin yanı sıra ücretli olarak satın alma ve ayrı olarak kurulumunu da yaptırabiliyorsunuz. Tabiki ki ücreti biraz artıyor ama nereye vermiyoruz hergün o parayı değil mi ?

Gooyaabi TemplatesEn Fazla Blogger teması barındıran sitelerden birisi olarak gözüme çarpan Gooyaabi Templates bu temaların içinden size oldukça geniş kapsamlı bir arama seçeneği sunuyor. Renk, Column, Topics vb. şeyler. Bu sitede hoşunuza giden bir tema illaki vardır. incelemenizi tavsiye ederim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar