banner

header ads

Portable Adobe Dreamweaver CS 5 İndir


Dreamweaver birçok webmaster'lar için gerekli bir internet yazılımıdır. İnternet dünyasında Web sitesi olan birçok kişi bu program ve diğer yardımcı programlar sayesinde sitelerine daha kolay editleme yapabiliyorlar. bu program sayesinde kod yazma, tasarım çizme, tasarım editleme vb. birçok şey yapmak mümkün. büyük şirketlerin masa üstünde bu program olmazsa olmazlardan. Aynı Programın CS4'ünü daha önceki yazımızda paylaşmıştık. Şimdi ise CS5'i sizlere sunuyoruz. Güle Güle Kullanın

Portable Nedir.
Portable bir programı setup yapmadan açmak demektir. Örneğin: portable programları indirip Ubs Bellek, Hard disk v.b depolama araçlarına atıp başka bilgisayarlarda hiç beklemeden açma özelliği mevcuttur. Bu nedenle Portable kelimesi İnternet aleminde çokça bilinir ve tercih edilir.

Editör Notu: Cs4'e göre daha hızlı, daha kullanışlı ve bazı hatalar bu sürümde giderilmiş olarak karşımıza çıkıyor. ikisinide kullananlar aradaki farkı kısa sürede anlayabilirler.


Rar Pass:  murat-fan
Dosya Boyutu: 118 Mb

download icon Portable Adobe Dreamweaver CS 5'i İndirmek İçin Tıklayın


Yorum Gönder

5 Yorumlar

 1. çok teşekkürler program için

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler linki yandex'e koymanız ayrıca güzel olmuş

  YanıtlaSil
 3. birde bu vatanı bölemiyeceksiniz banner'ını siteme koyabilirmiyim.
  Bu arada sitem https://yildirimoguzhan.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 4. Merhaba uygulamayı indirdim çalıştırıyorum fakat açılmıyor, admin olarak çalıştırdım ama durum aynı. Sizce neden kaynaklı olabilir.

  YanıtlaSil

Yapmış olduğunuz her yorumu aynı gün inceleyip sizlere sorunuzun altında cevap olarak dönüş yapılacaktır.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.