banner

header ads

Reyting İçin İnsanları Daha Ne Kadar Aşağılayacaksınız?


Reyting için yapmadıkları iş, kurmadıkları dalavere kalmayan ve her gün televizyonlarımızı işgal eden bu sözde evlilik programları hepsi birer yalandan ibarettir.

Evlilik çatısı altındaki programda 500 erkeğe hayır deyip sözde kendisi gibi namuslu birisi arıyor ama önceki 500 erkekle yaşadıkları onun namusundan pek bir şey kaybetmiyor. Oh ne ala

Her gün yeni bir skandala imza atan bu namus adı altında namussuzluğu ve insanlığı insanlara aşılamaya çalışan programların bir an önce sonlandırılmasından yanayım.Geçen Hafta için Zuhal Topal'ın Fox ekranlarında sunduğu bu gereksiz program öyle bir skandala daha imza attı ki lanet olsun dedirttiÖmer adındaki resimdeki gariban abimiz, yine resimdeki görülen Cansu adındaki bu kadın'a talip olarak stüdyo'ya geldi. paravan açıldıktan sonra "ben sana mı kaldım" bakışı atan sözde bu namus bekçileri orada o adamla dalga geçtiler. peki ne için REYTİNG. Kahrolası reyting yüzünden

Üstelik bu da yetmezmiş gibi Cansu'nun daha önce evlenme planları yaptığı ve stüdyoda yer alan Mehmet'de oradan küstahça bir gülücük attı biz bunlarla oyun oynuyoruz der gibisinden.


Her önüne gelene yasaklar koyan, gerektiğinde sınırsız olarak yayın yasağı veren RTÜK, bu gereksiz programların her gün insanların kafasını bunaltmasına nasıl izin veriyor.

Türkiye'de o kadar örnek olacak program, Dizi, Film varken bu saçmalıkların halen televizyonlarımızda olmasında emeği geçen her kim varsa hepsini Allah ıslah etsin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar